Tabellen laddercompetitie 2019

Tabel A – tussenstand 11 juni 2019

Plaats Naam Voornaam Klassement Punten  Gespeelde wedstrijden
1 Ongena Filip 3 6 2
2 Van de Wiele Olivier 3 6 2
3 Vereecke Greta 3 5 2
4 Leyseele Michelle 3 4 2
5 Desmet Dominique 3 3 1
6 Solome Gies 3 3 1
7 Van den Heede Jo 3 3 1
8 Vandaele Roseline 3 3 1
9 Mortier Cathy 3 2 2
10 Van Hecke Kathleen 3 2 1
11 Van Loocke Wim 3 2 2
12 Meirlevede Elien 3 1 1
13 Ongena Els 3 1 1
14 Joos Sanne 3 1 1
15 Van Acker Catiana 3
16 De Smet Daisy 3
17 Versele Kaat 3
18 Taeldeman Leen 3
19 De Letter Leen 3
20 Simoens Mimi 3
21 Vandenbroele Sarah 3
22 Bastiaen Cindy 3
23 Versavel Louise 3
24 Goeman Kristof 3
25 Serrarens Tom 3
26 Maenhout Tim 3
27 Duthoy Wim 3
28 De Fauw Johan 3
29 Fonck Sigrid 3

 

Tabel B – tussenstand 11 juni 2019

Plaats Naam Voornaam Klassement Punten  Gespeelde wedstrijden
1 De Maere Nick 15 6 2
2 De Raedt Tiemen 30 6 2
3 Bauwens Ives 5 3 1
4 Cantens Filip 35 2 2
5 Lehoucq Arend-Jan 15 2 2
6 Van Deynse Kurt 3 1 1
7 Devuyst Fien 90
8 Mestdagh Koen 50
9 Gyselinck Jolente 45
10 Van Dysen Jurgen 40
11 Grawet Lieve 30
12 Vanneste Ian 25
13 Bal Nancy 25
14 Van Vooren Jan 25
15 De Prest Christophe 20
16 Knezevic Florian 15
17 Sucaet Tom 15
18 Berwouts Marc 10
19 Devuyst Tine 10
20 Braeckevelt Kristof 10
21 De Busschere Pol 10
22 Knezevic Boris 10
23 Van Deynse Miel 5
24 Gyselinck Dirk 3
25 De Bie Annemie 3
26 Vereecke Nico 3
27 Vranckx Pascal 3
28 Lawaese Vincent 3
29 De Baere Johny 3
30 Van Zele Delphine 10
31 Bamelis Piet 3
32 Hautekeete José 3

 

Tabel A – tussenstand 24 mei 2019

Plaats Naam Voornaam Klassement Punten 
1 Ongena Filip 3 3
2 Meirlevede Elien 3 1
3 Ongena Els 3 1
4 Mortier Cathy 3
5 Van Acker Catiana 3
6 De Smet Daisy 3
7 Desmet Dominique 3
8 Solome Gies 3
9 Van den Heede Jo 3
10 Versele Kaat 3
11 Van Hecke Kathleen 3
12 Taeldeman Leen 3
13 De Letter Leen 3
14 Leyseele Michelle 3
15 Simoens Mimi 3
16 Vandenbroele Sarah 3
17 Van Loocke Wim 3
18 Vereecke Greta 3
19 Bastiaen Cindy 3
20 Vandaele Roseline 3
21 Joos Sanne 3
22 Versavel Louise 3

 

Tabel B – tussenstand 24 mei 2019

Plaats Naam Voornaam Klassement Punten 
1 De Raedt Tiemen 30 3
2 De Maere Nick 15 3
3 Cantens Filip 35 1
4 Lehoucq Arend-Jan 15 1
5 Devuyst Fien 90
6 Mestdagh Koen 50
7 Gyselinck Jolente 45
8 Van Dysen Jurgen 40
9 Grawet Lieve 30
10 Vanneste Ian 25
11 Bal Nancy 25
12 Van Vooren Jan 25
13 De Prest Christophe 20
14 Knezevic Florian 15
15 Sucaet Tom 15
16 Berwouts Marc 10
17 Devuyst Tine 10
18 Braeckevelt Kristof 10
19 De Busschere Pol 10
20 Knezevic Boris 10
21 Bauwens Ives 5
22 Van Deynse Miel 5
23 Gyselinck Dirk 3
24 Van Deysne Kurt 3
25 De Bie Annemie 3
26 Vereecke Nico 3
27 Vranckx Pascal 3
28 Lawaese Vincent 3
29 Van de Wiele Olivier 3
30 De Baere Johny 3
31 Van Zele Delphine 10
32 Bamelis Piet 3

De spelregels nalezen kan via deze link. Iemand uitdagen? Consulteer de telegids.

Bij vragen contacteer Fien Devuyst via 0498 49 97 70 of devuyst.fien@gmail.com.