Feest van de jeugd 2022

Dit evenement is volzet, de inschrijvingen zijn vervroegd afgesloten.

Beste leden,
Beste jeugdspelers,

Zoals jullie weten viert TCZ dit najaar haar 40-jarig bestaan. Op 15 oktober houden we hiervoor een groot feest voor alle clubleden, maar ook voor onze jeugdleden doen we iets speciaals.

We nodigen jullie op zaterdag 17 september allemaal uit op een heus feest van de jeugd.

Van 14.00 tot 17.00u houden we ouder-kindtornooi. Alle jeugdleden van TCZ geboren in 2011 of later kunnen inschrijven, samen met een (plus)ouder of gezins- of familielid. De kids die geen tennisser in het gezin of binnen de familie hebben, kunnen individueel inschrijven. Onze trainers zijn stand-by!

Aan de hand van het aantal inschrijvingen bepalen we de formule van het tornooi, dus dat is nog even een verrassing. Weet wel: deelname is belangrijk want er vallen nog punten te scoren voor het regelmatigheidscriterium!

Rond 15.30u komt de ijskar en krijgen alle aanwezige kinderen een gratis ijsje.

Na afloop van het ouder-kindtornooi om 17.00u krijgen de winnaars een leuke prijs en openen we onze pastabar. Jong en oud kunnen aanschuiven voor een gratis pastabeker aangeboden door de club, maar vooraf reserveren is nodig!

Om 18.30u houden we een tweede prijsuitreiking voor de winnaars van het regelmatigheidscriterium.

Inschrijven voor het tornooi én de pastabar doe je via onderstaand formulier en kan t.e.m. woensdag 14 september.

Bij regenweer voorzien we een alternatief programma, dus geen excuus om niet in te schrijven!

Wij kijken alvast uit naar deze namiddag vol feest!

het trainersteam en het bestuur