Bestuur

Ereleden

Marin Immesoete
John Deprouw
Ronny Bonne

Bestuur

Tennisclub Zomergem (TCZ) is een vzw waarvan de zetel gevestigd is in de Hofbouwstraat 7a te 9930 Lievegem.
Het bestuur bestaat uit een bestuursorgaan en een dagelijks bestuur. Het bestuursorgaan verdeelt de functies volgens onderstaand organogram.

 

Contactgegevens bestuurders

Naam Telefoon E-mail
Johny de Baere 0473 82 05 94 johny.debaere@tennisclubzomergem.be
Wendy Verspeelt 09 372 01 00 wendy.verspeelt@tennisclubzomergem.be
Jeanine Vandevelde 09 372 97 14 jeanine.vandevelde@tennisclubzomergem.be
Marc Desein 0496 25 62 48 marc.desein@tennisclubzomergem.be
Daan Blomme 0470 07 73 64 daan.blomme@tennisclubzomergem.be
Lieve Grawet 0478 29 90 44 lieve.grawet@tennisclubzomergem.be
Vincent Kesteloot 09 372 40 49 vincent.kesteloot@tennisclubzomergem.be
Cynthia Bonne  0475 74 71 89 cynthia.bonne@tennisclubzomergem.be
Christophe Berth  0479 33 52 21 christophe.berth@tennisclubzomergem.be


Officials

Lidnummer Naam Functie
0090399 Bal Nancy Interclubleider
0864669 Blomme Daan Clubscheidsrechter
0864669 Blomme Daan Clubwedstrijdleider
0864669 Blomme Daan Fair Play Manager
0095469 Blomme Peter Gewestelijke scheidsrechter
0095469 Blomme Peter Clubwedstrijdleider
0833209 Bonne Ronny Clubscheidsrechter
0833209 Bonne Ronny Clubwedstrijdleider
0031658 Grawet Lieve Clubscheidsrechter
0031658 Grawet Lieve Interclubleider
0848046 Vandevelde Jeanine Clubscheidsrechter
0848046 Vandevelde Jeanine Interclubleider
0833258 Van Moorhem Carlos Clubscheidsrechter