Bestuur

Ereleden

Marin Immesoete
John Deprouw
Ronny Bonne

Bestuur

Tennisclub Zomergem (TCZ) is een vzw waarvan de zetel gevestigd is in de Hofbouwstraat 7a te 9930 Lievegem.
Het bestuur bestaat uit een Raad van Bestuur, een Algemene Vergadering en een Dagelijks Bestuur.

Organigram

Organigram TCZ

Dagelijks Bestuur Tennisclub Zomergem vzw

Statutaire afdeling
Voorzitter Secretaris, lidgeld, verzekering Schatbewaarder
Johny de Baere Jeanine Vandevelde Wendy Verspeelt
0473 82 05 94 09 372 97 14 09 372 01 00
info@jdbconsulting.be j.vandevelde2@telenet.be verspeeltwendy@skynet.be
Jeugdafdeling
Carlos Van Moorhem Wendy Verspeelt Marc Desein Lieve Grawet
09 372 55 83 09 372 01 00 0496 25 62 48 0478 29 90 44
carlos.vanmoorhem@gmail.com verspeeltwendy@skynet.be marc.desein@telenet.be lieve.grawet@telenet.be
Sportafdeling
Marc Desein Dino Damman
0496 25 62 48 09 227 34 84
marc.desein@telenet.be dino.damman@skynet.be
Animatieafdeling
Alain Haeck
0478 32 42 76
alain.haeck1@telenet.be
Logistiek Sponsoring
Vincent Kesteloot Lieve Grawet
09 372 40 49 0478 29 90 44
vincent.kesteloot@skynet.be lieve.grawet@telenet.be
Communicatieverantwoordelijke 
 Cynthia Bonne
 0475 74 71 89
cynthia.bonne@gmail.com


Officials

Lidnummer Naam Functie
0090399 Bal Nancy Interclubleider
0864669 Blomme Daan Clubscheidsrechter
0864669 Blomme Daan Clubwedstrijdleider
0864669 Blomme Daan Fair Play Manager
0095469 Blomme Peter Clubscheidsrechter
0833209 Bonne Ronny Clubscheidsrechter
0833209 Bonne Ronny Clubwedstrijdleider
2020596 De Buck Karen Gewestelijke scheidsrechter
0031658 Grawet Lieve Clubscheidsrechter
0031658 Grawet Lieve Interclubleider
0848046 Vandevelde Jeanine Clubscheidsrechter
0848046 Vandevelde Jeanine Interclubleider
0833258 Van Moorhem Carlos Clubscheidsrechter
0225125 Verstraete Matthias Clubscheidsrechter
0225125 Verstraete Matthias Interclubleider